کتاب مادر

اثر پرل باک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: محمد قاضی-ادبیات روسیه

یکی از بهترین رمانهای باک در Dickensian در حوادث حماسی خود، یکی از زنان دهقانی نامعلوم در چین پیش از انقلاب است. بدون هشدار، شوهر بی سواد او را رها می کند. با توجه به تجربهای که به دست آورده شده است، او برای کار کردن در زمین، سه فرزند خود را به تنهایی و به خاطر مادرش، مراقبت می کند. برای نجات چهره با همسایگانش، وانمود می کند که شوهرش در حال مسافرت است و نامه های خود را به نام خود امضا می کند. فرزندانش در محاصره فقر، ناامیدی و رو به رشد دروغ به منظور محافظت از خانواده، فرزندان خود رشد می کنند و فقط با حمایت از اراده نابود کننده مادر خود به جامعه می رسند. داستان فراموش نشدنی از قدرت یک زن و یک افسانه قابل توجه در مورد نقش مادران، این رمان یک دستاورد قدرتمند استاد داستان داستان قرن بیستم است. این کتاب دارای یک بیوگرافی نشان داده شده از مروارید S. Buck از جمله تصاویر نادر از املاک نویسنده است.


خرید کتاب مادر
جستجوی کتاب مادر در گودریدز

معرفی کتاب مادر از نگاه کاربران
مادران یکی از کتابهای پرطرفدار و رمان بزرگ نخستین این سقوط بودند (نویسنده بری بنت تنها 25 سال سن دارد و به عنوان بنیاد ملی کتاب 5 زیر 35 سال نامگذاری شده است). و، آن را به طور کامل به مخفیانه زندگی می کردند! صفحه اول یکی از بهترین صفحات اول است که تا به حال خوانده ام و قبل از رفتن به صفحه 2، سه عبارتی را برجسته کردم. بلافاصله می توانم بگویم که نوشته Bennet من نوعی نوشتن بود (که من سعی خواهم کرد به روشنی بیان در یک پست آینده) و تن و سبک به من یادآوری کمی از ان پاتچته در Commonwealth بود. @ گرف خط بود، شما را بی نهایت از دست دادن. شما هرگز نمی دانستید زمانی که شما می توانید زنگ زدن به عقب را به دست گرفتن آن @ آنچه من بیشتر در مورد داستان واقعی را دوست داشتم این است که در تعدادی از موضوعات جدی طول می کشد، اما هیچ یک از آنها بر کتاب غالب نیست. این در مورد یک دختر جوان است که سعی در تشخیص مرگ مادرش دارد و با پدر که به غم و اندوه خود رسیده است، باقی مانده است. در مورد رابطه نوجوانان با کلیسای او و احساسات همراه با انجام کارهایی که کلیسا احتمالا نمی تواند تایید کند. در مورد عواقب در حال انجام این اقدامات، در مورد آن صحبت می شود. درباره ی دوستی است. این در مورد نژاد است (داستان در یک جامعه سیاه در کالیفرنیا اتفاق می افتد). در مورد پیامدهای تروما درباره آن صحبت کنید. بنت همه اینها را به شیوه ای ظریفانه و در عین حال بخشی از زندگی نادیا، که بر احساسات و تصمیماتش تأثیر می گذارد، به کار می گیرد، اما زندگی ادامه می یابد. برای من، این به زندگی واقعی واقف بود. مادران بدون شک بهترین کتاب های سال 2016 را تهیه می کنند و همچنین انتخاب یک باشگاه کتاب فوق العاده را انجام می دهند. برای بررسی بیشتر، به وبلاگ من، www.sarahsbookshelves.com مراجعه کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به خوبی با من شروع شد، به شخصیت ها، به ویژه نادیا، به لحاظ احساسی کشیده شد. همانطور که داستان ادامه داشت، هرچند، برای من بسیار صاف بود و پیدا کردم که من آن را خواندم فقط برای پایان دادن به آن. بسیاری از تصمیمات و یکی دیگر به طور خاص در داستان به خوبی با من نشسته است. شخصیت های اصلی هر کدام از دست دادن و خیانت رنج می بردند که خیلی غم انگیز بود، اما من فقط احساس ارتباطی را نمی کردم که من به دنبال آن هستم که کتابی را بخوانم که لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من در این بسیار غم انگیز، تاثیر گذار در مورد سه جوان که از طریق یک کلیسا ملاقات کردند، کاملا تحت تاثیر قرار گرفت. من واقعا نمی خواهم که بیشتر درباره طرح صحبت کنم - من به این داستان بیشتر کور شدم و خوشحالم. اما روابط در این داستان - فامیلی، عاشقانه و پلاتونی - همه احساس بسیار پر جنب و جوش و شدید، و شما می توانید اعمال و احساسات خود را از بسیاری از زاویه فکر. یک کتاب عالی برای یک گروه بحثی خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
اگر النا فرنته در Oceanside، CA زندگی کرد و در یک جامعه کلیسای سیاه زندگی کرد، این کتابی است که او ممکن است نوشته باشد. صدای بیت بنیتس بسیار باهوش و جذاب و شاعرانه است و شما را از صفحه اول ترسیم می کند. این کتاب درباره مادران است که هر دو حاضر هستند و رفته اند، اما در مورد ارتباط پیچیده و شگفت انگیز بین دو دوست، نادیا و ابری متمرکز است. اولین جادوگر

مشاهده لینک اصلی
â € œThe وزن از دست رفته است که همیشه سنگین تر از آنچه که باقی مانده است. \"واقعی رتبه: 3.75Brit رمان ابتدایی Bennetts یک لذت مضحک است. مادران زندگی نادیا، شخصیت اصلی ما را دنبال می کنند و تصمیماتی که او می گیرد وقتی او هفده سال دارد که او را برای بقیه زندگی اش تحریک می کند و بسیاری از جنبه های زندگی او را تعریف می کند. در Oceanside، یک کالیفرنیا سیاه و سفید معاصر جامعه ای با نفوذ سنگین زندگی کلیسا، رفتار نادیدس شورش و @ irreligious @ شهرتی بد را در اطراف شهر به وجود می آورد. در تابستان مرگ مادرانش او با لوقا شپپرد، پسر پرستار، مشارکت می کند و هیچ چیز برای او هماهنگ نیست. ما از زندگی نادیاس در مراحل مختلف زندگی اش پیروی می کنیم، اما انتخاب هایی که او در تابستان گذشته قبل از کالج انجام داد همیشه در پس زمینه آنچه که او تجربه کرده است: نه تنها این، بلکه همچنین برخورد با خودکشی مادران خود و رابطه با پدرش است. این یک کتاب در مورد مادران و نحوه انتخاب شدن یا نداشتن شکل مادر که شما هستید و دوره زندگی شما را تصدیق می کند. مثل نادیا، من خودم را درک می کنم که اگر مسیر مسیر دیگری را انتخاب کند؟ زندگی از تصمیماتی که ما بر اساس آنچه که ما میخواهیم به دست می آوریم، ساخته شده است، و من کاملا دوست داشتم که رشد شخصیت های ما را ببیند. اما همچنین موضوعاتی نظیر نژاد و تعصب را مد نظر قرار می دهد، چگونه زنان و مردان سیاه باید سخت تلاش کنند تا اهدافشان را برآورده کنند و در آن جا قرار گیرند. من تناسب با تناسب را دوست داشتم، همه ی این تم ها را به هم ریختم، هرگز از آنها دور نشدم، مسائل در حالی که هنوز تمرکز بر داستان بخشی از رمان است. او آنها را با چنین طبیعتی معرفی می کند، زیرا آنها بخشی از شخصیت ها هستند. این کتاب اهمیت کتاب های متنوع را نه تنها برای اهداف نمایندگی، بلکه همچنین برای افراد سفید پوست به کار می گیرد تا آنها را درک کنند که هرگز تجربه ای واقعی نخواهند داشت. معمولا به کتاب هایی که مادری را کشف می کنند غرق نمی شود چون من مادر نیستم، از نویسندگان آن را به عنوان یک فاجعه برای شکل دادن به یک زن معرفی می کند؛ و در حالی که آن را به وضوح می کند، همه چیز وجود ندارد به آن وجود دارد. در حالی که نویسنده نادیا و ابری را تشکیل می دهد، یکی دیگر از شخصیت های اصلی ما، خیلی بیشتر از آن، ما نیز مادران، نسخه ما از گروه کر، دختران قدیمی که قرار است عاقلانه باشند، اما بیشتر شبیه به هیچ چیز چیز دیگری من حدس می زنم که این ایده بود، همچنین برای نشان دادن ذهنیت یک شهر محافظه کار کوچک، اما من به چیزی بیشتر امیدوار بودم. قدم زدن روایت نیز کمی به من افتاد چون ما در روایت در یک عجیب و غریب مسیر؛ پایان دادن به من نیز ناراحت کننده بود، اما این ترجیح شخصی بود. من خیلی خوب با پایان دادن به باز بود. همه در همه، مادران یک رمان بسیار جالب بود که مرا در شرایط خوب، منحصر به فرد، پیچیده و پیچیده بود، و نوشتن با لحظات زیبا lachrymose، بدون شکستن قدم زدن از داستان. من بسیار علاقه مند به خواندن آنچه بریت بنت می نویسد بعدی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادر


 کتاب پیک نیک کنار جاده
 کتاب احضار روح
 کتاب در آستانه فردا
 کتاب رفتیم بیرون سیگار بکشیم، هفده سال طول کشید
 کتاب آنتوان چخوف و شش داستان دیگر
 کتاب ولگردان و داستان های دیگر